מי אנחנו – צוות Smartkit

 

העוצמה שבחיבור – בחרנו לעבוד ביחד, לשלב את הידע של כל אחת מאתנו, וביחד למנף את היכולות העסקיות של בעלי עסקים קטנים ובינוניים, בנבכי עולם השיווק באינטרנט.  כל אחת מאתנו מגיעה מאסכולה אחרת, עם ניסיון עשיר בתחומה וביחד אנו מנתבות את הדרך להצלחה.  משלבות את הידע והניסיון, לצד הדרכה בשימוש מושכל בכלים לקידום העסק.  במהלך עבודתנו עם בעלי עסקים שונים, זיהינו צורך שקיים בלימוד האינטרנט מחד, וביכולת ליישם את הלמידה הלכה למעשה.

רותי ניסנבאום מאינטרנט לעסקים – עוסקת בתחום האינטרנט משנת 2,000 בליווי כלים טכניים לקידום העסקים. עסקים כולם מנסים למכור לך שאפשר לעשות הכל לבד ונוכחתי לדעת שזה לא נכון. מה אני עושה? אני יכולה לעזור לך כל פעם שאתה מסתבך עם עדכון אתר הוורדפרס שלך.

בעלת האתר אינטרנט לעסקים, ארגז הכלים למשתמש בוורדפרס  www.internet4biz.co.il / אתר אישה עובדת www.ishaovedet.co.il / דף הפייסבוק אינטרנט לעסקים www.facebook.com/internet4biz

טל פרנק (בןמשה) מומחית בשיווק, למעלה מ 18 שנות ניסיון בשיווק בעולם העסקים הבינלאומי.  עוסקת בליווי שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים, יועצת ומלווה עסקים לנוכחות עסקית נבונה במדיה החברתית.

הדרך בה אני רואה שיווק מנצח, היא בהסתכלות רחבה, חתירה להבנה עמוקה של הערכים החשובים בעיני הלקוח הפוטנציאלי של העסק.  הבנה זו, מובילה להגדרת אסטרטגיה מנצחת, אסטרטגיה עסקית-שיווקית המניבה תוצאות ברורות בשטח.

היכולת שלי היא ללמוד את העסק שלך, לנתח יחד איתך את האתגרים מחד ואת ההזדמנויות העסקיות מאידך, ואת כל זה להפוך למסר שיווקי ממוקד, הפוגש את הלקוח שלך בכל נקודת זמן ומקום.

בוגרת במנהל עסקים | המסלול האקדמי של המכללה למנהל 1995

מוסמכת בשיווק MSc Marketing – CUNY Baruch New York 2005

Wise Way to Success הדרך לעסקים מצליחים / tal@wiseway.co.il / טל. 052-2932051 www.wiseway.co.il / www.fb4success.co.il / דף הפייסבוק להצלחה בעסקים: www.facebook.com/wisewaytosuccess

 


 


 

 

Powered by WishList Member - Membership Software