ארכיון הדרכות SmartKit

ארכיון הדרכות אינטרנטיות:

כשוורדפרס ופייסבוק נפגשים – 7 בנובמבר 2012 – צפייה חוזרת

  לפניך שידור חוזר להדרכה שהתקיימה היום, יום ד’ 7/11/2012 “כשוורדפרס ופייסבוק נפגשים”   אפשר ללחוץ על כפתור “מסך מלא” לצפייה נוחה יותר בהדרכה זו.   הנושאים שהוצגו בהדרכה זו:   המערכת מכילה רכיבים רבים של עיצוב והנעה לפעולה, מסייעת לך להגדיל את קהל הלקוחות לעסק שלך. מי שכבר ניסה את המערכת, נהנה מיצירת דפי more »

איך ליצור דפי נחיתה שעובדים – הקלטת ההדרכה

מי מאתנו לא רוצה דפי נחיתה ממירים? אבל מהי הדרך הנכונה ליצור אותם? בהדרכה זו דיברנו על: מהן 5 הטעויות הנפוצות שמונעים מדפי הנחיתה להמיר (להביא תוצאות) למה חשוב להגדיר מטרה אחת בכל דף נחיתה איך מניעים את הלקוחות לעשות מה שאנחנו רוצים שיעשו משוב אישי לדפי נחיתה של משתתפי הוובינר   במידה ומצאת כי more »

איך לשלב את פייסבוק באתר ואת האתר בפייסבוק – הקלטת וובינר

הקמתם אתר חדש? רוצים להביא תנועה איכותית וממוקדת? ידעתם שפייסבוק יכול להיות פיתרון? בואו ללמוד איך ניתן לשלב את פייסבוק בתוך האתר כדי שהגולשים בפייסבוק ימצאו את התכנים וייחשפו אליהם. בואו ללמוד איך להביא קוראים לאתר ולא רק גולשים! נציג לכם את התוספים שפייסבוק פתחה, נדבר על השימוש של כל אחד מהם ואיך משלבים אותם more »
כלים לקידום העסק באינטרנט

כלים אינטרנטיים לקידום העסק

ברור לך שהאינטרנט הוא מעולה לקידום העסקהאינטרנט מאפשר להשתמש בהרבה כלים לקידום העסקאילו כלים מתאימים לעסק שלי?האם אני מכיר את כל הכלים?   לאחר ששמענו הרבה שאלות, הרמנו את הכפפה וסיכמנו בהדרכה אינטרנטית אחת את כל הכלים הדרושים לקידום העסק באינטרנט.   אם אתה בעל עסק שהחליט לקדם את העסק ורוצה לקבל סדר בים המידעה more »

שיחה עם נגה קובץ, מעצבת פנים, איך היא קדמה את העסק בעזרת האינטרנט

שיחה שבה רותי ניסנבאום מאינטרנט לעסקים ראיינה את נגה קבץ מעיצוב אונליים. נגה עשתה דרך ארוכה בשילוב האינטרנט לקידום העסק שלה. בתור מישהי שלא באה מתחום השיווק, נגה הבינה את החשיבות של האינטרנט ויישמה שיטות של קידום באינטרנט לקידום העסק שלה. לא היה לה קל להבין את כל השיטות והכלים אבל החליטה להכניס חידוש לעסק more »

שדרוג אתר וורדפרס לגרסה 3

גרסה 3 של מערכת לניהול תוכן וורדפרס הייתה גרסה משמעותית כי אחריה המערכת הפופולרית לבניית בלוגים הפכה למערכת פופולרית לבניית אתרים. הרבה אנשים נתקעו עם אתרים שלא ידעו איך לשדרגם, הבינו שוורדפרס מציע המון שיפורים ולא יכלו לנצל אותם. בשיחה זו אנו שידרגנו אתר לגרסה 3, עדכנו את התבנית וניצלנו המון אפשרויות אשר גרסה 3 more »

איך לקדם אתרי וורדפרס

הקלטה של שיחה עם שגיא לוי, מקדם אתרים שמתמחה בתחום התיירות.  שגיא מקים אתרי וורדפרס ללקוחותיו וחולק עם הצופים על שיטות לקידום אתרי וורדפרס.   בישחה יש הסבר על היתרונות בבניית אתר וורדפרס עם רוצים לקדם אותו במנועי חיפוש.   חשוב מכל, יש גם טיפים מה לא לעשות באתר וורדפרס כדי לקדם אותו

פייסבוק בייסיק פלוס – צעדים ראשונים בפייסבוק לעסקים

  בוא ללמוד מהם הצעדים הראשונים בפייסבוק לעסקים – פייסבוק BASIC+   פייסבוק הרשת החברתית שהופכת כל עסק קטן/בינוני למשרד פרסום משגשג! / הקלטה של הדרכה אינטרנטית אוגוסט 2011 בהדרכה זו הוצגו הנושאים הבאים: כוחה של המדיה החברתית לשירות העסקים – שיווק מפה לאוזן לא קורה לבד, צריך לחמם מנועים ולתדלק אותו כל הזמן מהם more »

דפי נחיתה להמראת העסק – בניית דפי נחיתה בוורדפרס

בניית דפי נחיתה בוורדפרס – כל אחד יכול – הרצאה אינטרנטית / אוגוסט 2011 דפי נחיתה טובים, תורמים רבות לקידום הפעילות העסקית ברשת. בהדרכה זו הוצגו הנושאים הבאים: מתי ואיך נכון להשתמש בדפי נחיתה איך בונים דפי נחיתה אפקטיביים -כאלו שמשיגים מטרות עסקיות תבנית וורדפרס מותאמת לדפי נחיתה בעיצוב אישי שימו לב – במהלך ההרצאה, more »
« Page 1 »

Powered by WishList Member - Membership Software